Середа, 21.02.2018, 02:40
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » В СВІТІ

16 серпня почнуть розкопувати "Золотий потяг"

Натисніть на зображення для збільшення

Потихеньку продовжуємо стежити за подіями, які розвиваються навколо передбачуваної знахідки цілого потягу зі скарбами в Польщі (місто Валбжих). Вже багато було написано і було підтвердження, що знайдений дійсно цілий потяг, захований німецькими військами в кінці війни і різні спростування, загалом як завжди в таких випадках у людей багато точок зору.

 

 

Однак, після тривалих зволікань і погоджень, було отримано дозвіл на проведення робіт. Зокрема планується закласти три траншеї (шурфу) глибиною до дев'яти метрів. Вважають, що цього буде достатньо для знахідки тунелю. Роботи фінансують самі дослідники. У проекті задіяно багато фахівців, які будуть допомагати на добровільних засадах, а загалом в роботах буде задіяно більше 35 осіб.

Нам же залишається чекати і гадати, чи виявиться там просто порожній тунель, чи все ж там буде той  бажаний потяг, а головне питання – що в ньому ??!

Читайте також: "Скарби Третього Рейху"

 

Категорія: В СВІТІ | Додав: Admin (15.07.2016)
Переглядів: 200 | Теги: Золото, нацисти, кладопоиск, третій рейх, Валбжих, золотой поезд, золотий потяг, кладопошук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar