Неділя, 28.04.2024, 10:06
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » МІСЦЯ ДЛЯ ПОШУКУ

Як знайти села, яких вже немає на картах

Багато людей, а надто тих хто захоплюється приборним пошуком знають, що в сільській місцевості можна знайти безліч так званих "нежилих" будинків, які з тієї чи іншої причини колись залишили люди. Відразу створюється безліч питань з цього приводу. Звідки беруться такі будинки? Чому люди вирішили покинути свій будинок? Якщо дотримуватися умовності, то руйнування будь-якого села можна розбити на 4 етапи.

1. Села, знищені за часів революції і громадянської війни:

З історії ми знаємо, та й це саме по собі є очевидним, що під час всіх цих подій знищувалося безліч сіл. Їх просто жорстоко спалювали, не залишаючи практично нічого після себе. Сприяв зникненню життя в селах і той факт, що слідом за чоловіками йшло і все інше населення. У наш час ці села вже ніяк не позначені на карті, рідко де залишилися церкви з цих часів.

2. Села, зруйновані за часів ВВВ:

Ці села відрізняються від попередніх тим, що мають в собі деякі неприємні сюрпризи для сучасної людини. Справа в тому, що після часів ВВВ в місцях розташування цих сіл залишилося досить-таки багато мін, зарядів і т.д. У пошуку нам дуже добре допоможуть військові карти. Вони мають абсолютну точність, масштабність, а найголовніше - вони, як правило, прив'язані до певної місцевості. Але існує і проблема - їх не так-то просто знайти і отримати.

 

 

3. Процес укрупнення сіл, що припадає на період часів 60- 70 років:

Тут все йде набагато цікавіше і простіше. Нам не доводиться реконструювати карту в силу того, що багато споруд, збудованих в цей час, збереглися і до нашого часу. Ці карти, на відміну від військових, набагато простіше дістати, але вони мають властивість бути неточнимі. Ці села можна запросто знайти, для цього варто лише поспілкуватися з місцевими жителями. Населення, яке переїжджало з цих місць на нові місця проживання, залишало після себе весь мотлох, який їм булв не потрібен. Але для нас цей мотлох може стати справжнім антикваріатом, який коштує великих грошей. Все найцінніше, що не є подивом, вже давно забрали, але все-ж таки якісь дрібні знахідки можуть бути цінними.

4. Часи сучасності:

Ці села, як правило, не становлять жодного інтересу, але все ж на деякі з них варто звернути увагу. Факт в тому, що руйнувалися ці села поступово, плавно. Вас порадує те, що в цих селах ви знайдете жителів, які зможуть вам розповісти все, що стосується їх околиць. Такі люди часто живуть бідно, тому за певну винагороду, вони вам не тільки розкажуть, але і покажуть все цікаве. Справа в тому, що на протязі не одного століття тут накопичується так зване "археологічне сміття". Це можуть бути різні гудзики, пряжки, монети та інший дріб’язок. Для пошуку вам буде потрібно дізнатися, де тут була головна вулиця або місце колишнього знаходження площі. Це досить просто, варто лише дізнатися місце, де раніше була церква.

До революції стан селян поліпшувався, у них з'явилися деякі накопичення, але банків не було, і люди ховали свої заощадження в землю.

Існує думка, що коштовності можна знайти в могилах. Але це припущення хибне, у нас не має звичаю класти суттєві коштовності в могили.

А ось заощадження господарів можна знайти в колодязях. Справа ця складна, тому вам буде потрібно спеціальний прилад і хороша фізична підготовленість.

 

Категорія: МІСЦЯ ДЛЯ ПОШУКУ | Додав: Admin (04.10.2017)
Переглядів: 1311 | Теги: Пошук кладів, кладопошук, Село, исчезнувшие деревни, клад, скарб, кладопоиск, зниклі села | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar