Вівторок, 16.10.2018, 19:35
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » МІСЦЯ ДЛЯ ПОШУКУ

Де шукати скарб - обираємо місце (Частина 1)

Всі ми в дитинстві, в юності захоплювалися пригодами, таємницями, пошуками скарбів. І ось з часом, після довгих вагань, цікавість до пригод все ж таки бере гору, і ми вирішуємо займатися пошуками втрачених реліквій. Але хто зможе пояснити, що для цього треба, де шукати скарб?

З самого початку вам краще визначитися з напрямком, де ви будете працювати практично. Тут треба відповісти собі на кілька запитань, що ж все-таки вас найбільше цікавить. Крім того треба зрозуміти, що зовсім не обов'язково вам доведеться їздити в якісь далекі місця. Найчастіше скарби лежать досить близько, і можуть виявитися в самих звичних вам місцях. І тут важливо зрозуміти, як правильно шукати скарби, щоб не робити зайвих і непотрібних вчинків.

Які скарби будемо шукати?

Для початкових дій вам потрібно визначитися зі словом скарб. Що ви особисто вкладаєте в це поняття? Є люди, для яких в цьому слові криється щось потужне і масштабне. Наприклад, іспанські галеони, навантажені золотом і сріблом. Бочки та скрині, битком наповнені скарбами і дорогоцінним камінням. Якщо ви один з них, то вам краще охолонути. Такі речі з'являються через спотворене розуміння самого терміну «шукач скарбів». Все набагато простіше і разом з цим складніше.

Кладом може виявитися не тільки затонулий корабель. Це може бути пара звичайних на вигляд і дуже старих монет часів Петра Великого, які ви змогли викопати на бабусиному городі за допомогою металошукача. В цьому випадку ви можете починати сміливо вважати себе справжнім шукачем скарбів, а пару монет - скарбом. І можете самі вже давати поради іншим людям, як шукати скарби. Вам треба буде дуже чітко орієнтуватися в свої знахідках, розуміючи їх справжню цінність. Просто тому, що річ, яка спочатку здається непотрібом, може коштувати купу грошей.

 

 

Місце пошуку скарбу. Як вибрати місце, де шукати скарби?

Де шукати скарб, питання трохи іншого формату, але не менш важливе. Статистика останніх років показує нам, що найбільш дорогі знахідки виявляють в межах міста при реставрації і знесенні старих будинків. А ось за загальною кількістю знахідок, безумовно, лідирує сільська місцевість. У пошуку ж по сільських місцях важливо розуміти причини виникнення тих чи інших скарбів. Наприклад, на місці де раніше був ярмарок допустимо в столітті XVIII, може виявитися не просто багата галявина зі знахідок, а й навіть парочка схронів з глечиками грошей тих років.

Цікаво, і можна з упевненістю говорити, що найвдаліше місце для пошуків в сільській місцевості це старі урочища. Непогано, якщо окреме селище або старе занедбане місто було колись знищено в ході будь-якої війни чи, наприклад, революції.

Як шукати скарби в таких місцях? Тоді для точного з'ясування їх місця розташування вам знадобиться парочка карт досить великого масштабу. Перша карта при цьому повинна бути тих років, війни або революції. А друга сучасна. Наклавши одну карту на іншу ви без труднощів з'ясуєте, які будови перебували раніше на нинішньому пустирі або руїнах.

Де шукати скарби. Сучасний шукач скарбів, як і в минулі століття, не обходиться без карти.

Для ваших пошукових робіт вам знадобиться стандартне в таких моментах обладнання. Це компас (або GPS-навігатор), металошукач і саперна лопатка. Якщо ви звикли працювати ретельно, то можна розпитати старожилів даної місцевості про місцеві легенди та перекази. Зі ста легенд, що вам розкажуть, десяток зможе виявитися більш-менш правдивими і лише одна може бути реальною історією.

Уявімо, що ви дісталися до пункту свого призначення. Тобто - на колишній населений пункт. Звіряючись з картами, спробуйте підібрати підходящу ділянку для дослідження. Почніть з пошуку металошукачем, цілком можливо, що ви натрапите на щось цінне вже на рівні дерну. Буде краще, якщо місце, де ви вирішили покопати налічує кілька сот років своєї історії. У цьому випадку в грунті під ногами ви зможете знайти до декількох сотень монет різних епох. І тут від вас буде потрібна увага, зібраність і акуратність при пошуках скарбу. Зрозуміло, як часто буває, вам доведеться зіткнутися з великою кількістю разнокаліберного металевого непотребу в землі, і тут вам знадобиться гарне терпіння і якісна робота металошукача.

Якщо ви розібралися з тим, як шукати дріб'язок під ногами серед дерну і грудок землі, то можете переходити до пошуку речових схронів. Ви можете запитати, що це таке і звідки вони беруться? І як правильно шукати скарб такого типу? Та все просто, уявіть ситуацію, в якій люди змушені несподівано зриватися з насиджених місць і швидко їхати. При цьому терміновість від'їзду обернено пропорційна обсягу речей який вони можуть швидко забрати з собою.

Люди часів революції та Другої Світової Війни особливо не мудрували, а просто закопували свої речі, з метою забрати їх пізніше. Однак практика показує, що в 99 відсотках з 100 такі схованки залишаються на століття, і ніхто за ними не повертається. І в таких підземних скарбах іноді трапляються дивні і корисні предмети. Тут вам може знадобитися не просто металошукач, а прилад, який буде працювати на великій глибині. Щоб знати, на що ви можете наштовхнутися, вам необхідно зрозуміти механізм створення таких скарбів. Як правило, різні пожитки і цінності вкладалися в міцні ящики або скрині. І прямо біля будинку викопувалась досить пристойна за розмірами яма, в яку і звалювали такі скарби, присипавши землею, камінням і іншим мотлохом. Шукати такі схрони краще відразу у дворах чи садах, на городах і в сараях. У таких місцях свіжий грунт найкраще заховати. У деяких старих будинках розбиралися дошки підлоги, яма копалася в фундаменті і ящики складалися туди. Тому так важливо перед самим початком пошуків визначатися з розташуванням будинку і його підсобних приміщень. Якщо навіть будинок з часом розвалено на частини на чималій території, ви краще відразу розберіться, де тут був ганок, де двір, а де сарай. Корисно також подумати, пофантазувати і уявити самому, де тут можна було б щось закопати.

 

Читайте також: "Де шукати клад - обираємо місце (Частина 2)"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: МІСЦЯ ДЛЯ ПОШУКУ | Додав: Admin (25.09.2018)
Переглядів: 821 | Теги: металошукач, скарб, пошук, металлодетектор, поиск, Treasure, клад, металлоискатель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0