Четвер, 15.11.2018, 19:41
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОРИСНІ ПОРАДИ

В ЯКОМУ ГРУНТІ МОЖУТЬ БУТИ ГАРНІ ЗНАХІДКИ?

Чи знаєте ви, що можна на око визначити грунт, «прочитати його», щоб визначити чи є в ньому цікаві для пошуковця предмети? Американський пошуковець Білл Галлахер в останньому випуску журналу для шукачів скарбів «Lost Treasure» пояснює, що є безліч підказок, які нам допоможуть.

Грунт, в якому можуть бути цікаві знахідки

Грунт однорідного кольору, бруд  чи глина як правило означають, що тут може і не зустрітися нічого цікавого. Тут знахідки будуть випадковими - хтось йшов і щось втратив. Ну, випала річ з кишені, з ким не буває. Розраховувати на чималу кількість гарних знахідкок не варто.

Однак, якщо ви помітили, що в грунті є різнокольорові кола, плями, грунт рясніє відтінками від чорного до червоного, з вкрапленнями жовтого - швидше за все, ви натрапили на землю де раніше проживали люди. Це - ознаки так званого «культурного шару». Пошуковці зі стажем додають, що в такому грунті знаходять шматочки вугілля, кераміки, цегли, скла та іншого сміття.

Ось саме на таких ділянках, з таким грунтом і попадаються чудові знахідки.

Галлахер зазначає, що верхній шар такого ґрунту зазвичай містить сміття - цвяхи, бляшанки і старі предмети домашнього вжитку. Металошукач буде на них реагувати.

 

 

Де знаходиться шар з багатими знахідками?

Пошуковець пропонує зробити кілька тестових ям і подивитися шари. На поперечному перерізі грунту потрібно перевірити їх і розібратися, де є хороші сигнали. Зазвичай під першим-другим шаром із залізним сміттям є шар з монетами, гудзиками і т.д.

Ще Галлахер пропонує не сильно заморочуватися і відразу йти на місце будівництва. Там шари вже зірвані, перемішані і в відвалах землі можна легко відшукати предмети, які цікавлять шукача скарбів. Або можна поїхати на те місце, куди вивозять землю з будівництва. Ось там дійсно може пощастити, та й ніхто не завадить.

Тож, немає межі досконалості. Розвивайте свої навички «читання грунту», і знахідки порадують Вас! 

Читайте також: "Пляжний пошук - дощ допоможе"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (27.04.2017)
Переглядів: 256 | Теги: металошукач, кладопоиск, металлодетектор, пошук скарбів, коп монет, поиск кладов, металлоискатель, кладопошук, коп | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar