Четвер, 15.11.2018, 20:39
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОРИСНІ ПОРАДИ

ШУКАЄМО СУЧАСНУ ЮВЕЛІРКУ

 

Є багато речей, які важко знайти металошукачем, але шукати ювелірні прикраси найскладніше. На відміну від монет, які зазвичай цілісні і певної форми (круглі), ювелірні вироби не мають між собою нічого спільного. Кільця, браслети, намиста, сережки та інше - все це буває самих незвичайних і дивних форм. Мало того, буває так, що є позолота, наприклад, або сріблення, або різна чистота дорогоцінного металу. Тому сигнал може бути яким завгодно. Це все робить пошук прикрас вельми нелегкою справою.

Візьмемо, наприклад, золото. Чисте золото - відмінний провідник, але сучасні золоті прикраси вкрай рідко роблять 999-ї проби. В результаті пошуковець чує звук від низького до середнього і бачить цифри VDI такі ж, як у фольги, алюмінієвих пробок, кілець від банок та іншого сміття.

Тому у копачів прижилася така приказка: хочеш викопати золоту каблучку - будь готовий підняти центнер сміття. І хоча лише це гра чисел, вона відображає суть проблеми. Загалом, пропоную вам кілька кроків, які збільшать ваші шанси на хороші цілі і знизять кількість цілей небажаних. Нагадую, що головне правило у нас - копати все.

Місця відпочинку, лісопарки

Відмінне місце, щоб шукати ювелірку. Та не тільки - зазвичай тут ви можете наштовхнутися на справжнє пробково-сміттєве ельдорадо.

Перше, що я рекомендую в таких випадках - трохи знизити чутливість металошукача. Зазвичай всі цілі не так вже й глибоко, якщо звичайно в місцевому лісі не стояло стародавнє місто (найчастіше це не так). Тому зосередьтеся на 5-10 сантиметрах і більшій кількості цілей, ніж на великій глибині. Адже чим більше цілей - тим більше шансів на ювелірні прикраси.

Тож, такі цілі може "зачепити" навіть пінпойнтер.

Якщо цього не зробити, ви будете витрачати свій час і сили на відкопування сміття. Копати 20 хвилин, щоб знайти злощасну пробку. Сил на пошук вартісних речей буде все менше.

Друге. Якщо ваш металошукач з дискримінацією, скористайтеся нею. Приберіть сигнали від фольги. Іншим словами, створіть свою програму, зворотню вашому пошуку монет. Приберіть монетні сигнали - не вводьте себе в спокусу. Ваша мета - золото.

 

 

Пляжі, піщані майданчики

Я не експерт пляжного пошуку, але декілька порад підкину. Здобув їх на особистому досвіді.

Морські пляжі набагато проблемніші для пошуку, ніж прісноводні. Сіль, луг - це викликає величезну втрату чутливості. Мінералізація маскує цілі, перешкоджає здатності детектора бачити крізь шар грунту. Є у деяких металошукачів спеціальні режими. Використовуйте їх обов'язково, якщо ваш детектор ними оснащений.

Ще: глибина на пляжі - вирішальний фактор. Предмети, які впали в пісок, тонуть з великою швидкістю. Тому важливо налаштувати детектор на максимум, вичавити з нього все. Потрібно налаштувати чутливість так, щоб металошукач працював стабільно, і постійно перевіряти баланс грунту (підлаштовувати прилад).

 

 

При пошуку на морських пляжах зосередьтеся на краю води. Тут можна знайти предмети, які винесло з моря. Щогодини хвилі наносять новий пісок і злизують старий. Дехто любить ходити після штормів, так як під час негоди величезні маси піску йдуть в море і відкривають доступ до цікавих знахідок.

До слова, на пляжах діє те ж правило: чим більше цілей ви можете виявити, тим вище шанс знайти ювелірний виріб. Зручний та якісний інструмент для пошуку теж може поліпшити шанси. Я використовую скуби з довгими ручками, які всім рекомендую.

 

Читайте також: "ПРАВИЛА ПОШУКУ З МЕТАЛОШУКАЧЕМ В ЛІТНЮ СПЕКУ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (04.08.2017)
Переглядів: 190 | Теги: металошукач, кладопоиск, коп монет, поиск ювелирных изделий, пошук скарбів, пошук золота, пошук ювелірних виробів, кладопошук, коп, поиск золота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar