Середа, 21.02.2018, 02:43
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОРИСНІ ПОРАДИ

ЩЕ ОДНА ПОШУКОВА СТРАТЕГІЯ

Якщо Вас останнім часом спіткала копарська криза, і Вам набридло викопувати нескінченний металобрухт, чи готові Ви до змін? Якщо так, то кілька нестандартних хитрощів приладового пошуку, які насправді працюють - спеціально для Вас.

Ось головна ідея: замість того, щоб йти на заплановане раніше або улюблене Вами місце, спробуйте пошук на абсолютно випадково обраній території. Просто берете свій рюкзак і металошукач, виходите і починаєте рух туди, куди прямували. А потім повертаєте направо (або наліво, як завгодно) і йдете ще 20 хвилин! І вже там шукаєте свою копарьскую удачу.

Ідіть старими стежками, забирайтеся в глушину, використовуйте час на нестандартних ходів. Робіть щось відмінне від звичайних дій. Випробовуйте нові налаштування, нові методи, можна взяти нову котушку, наприклад. Вирвіться з рутини і дайте собі більше шансів на успіх.

 

 

Іноді, щоб просто поправити «занепадницький» настрій, можна помінятися з приятелем металошукачами, вийти в поле і переключитися на позитив. Пливіть за течією туди, куди дме вітер, і не переймайтеся, а решта додасться. Як наслідок, Ваш розум буде більш розкутий, вільний, і у Вас буде кращий пошук, ніж зазвичай.

Якщо все ж нічого не допомагає, або немає можливості спробувати щось нове, просто скажіть собі: «Якщо я не знайду нічого хорошого за 2 години, то повернуся додому». Така установка допомагає зібратися і мобілізувати сили, бути уважним. Іноді цього тільки й не вистачає, щоб знайти гарний сигнал.

Однак, вибираючи нові, раніше незвідані місця, ті, що не вказані на старовинних картах і не видно через супутникові знімки місцевості, Ви найчастіше будете здивовані знахідками. Я можу сказати зі свого досвіду, що кращі свої знахідки я зробив, на здавалося б, абсолютно випадкових місцях, які ніколи навіть не розглядав як перспективні для пошуку з металошукачем.

Загалом, не бійтеся пробувати щось нове, або використовувати різні нові налаштування вашого детектора. Якщо Ви нічого не збираєтеся міняти в своїй поведінці, методиці пошуку, то і в знахідках нічого не зміниться (залишаться ті ж іржаві незрозумілі шматки заліза).

Вийдіть за рамки і спробуйте спонтанний пошук неподалік від намічених перспективних місць. А потім поділіться з нами Вашою історією! Успіхів!

Читайте також: "Пропуск цілей - як його уникнути"

 

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (12.01.2017)
Переглядів: 220 | Теги: металошукач, кладопоиск, металлодетектор, пошук скарбів, коп монет, поиск кладов, металлоискатель, кладопошук, коп | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar