Субота, 23.02.2019, 20:11
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОРИСНІ ПОРАДИ

ПЛЯЖНИЙ ПОШУК - ДОЩ ДОПОМОЖЕ

Нещодавно, проводячи пошук з металошукачем на пляжі я став свідком явища, яке, як виявилося, сприяє кращому пошуку ювелірних виробів. У моєму випадку це були срібний ланцюжок і золота обручка.

Зауважу, що срібний ланцюжок був застебнутий, і я подумав, що він був загублений людьми, які бігли з пляжу потрапивши під раптову зливу. Люди похапали одяг, рушники, взуття та сумки, і помчали по піску в пошуках укриття від дощу.

Всякий раз, коли я бачу таке, я негайно припиняю пошук і дивлюся, куди побігли люди. А потім, після того як дощ припинився, і люди залишають місце укриття від негоди, йду і шукаю там. Сонцезахисні окуляри, годинники, ланцюги і кільця випадають у людей дуже часто.

І це без перебільшення. Ось люди загоряють і купаються. Вони знімають свої коштовності і кладуть їх на легке літнє взуття, під якийсь предмет одягу, під головний убір, який мирно лежить на рушнику або пледі, в кишеню знятих шорт, іноді - в кишеню сумки.

Потім раптово заходиться злива. Люди, не думаючи ні про що, хапають речі, рушники, забуваючи, що поклали в них прикраси, і біжать.

 

 

У кожної людини виникає спокуса залишитися вдома, коли на небі хмари і явно збирається дощ. Пляжні пошуковці теж вважають, що пляж порожній і в такі дні туди не варто навідуватися. Але особисто я так не вважаю. У кожного такого дня, особливо - якщо він вихідний і починався як день для відмінного пляжного відпочинку - є золоте або срібне дно!

Наступного разу подумайте про те, наскільки підвищується ваш шанс знайти коштовності в дощ. Звичайно, є один нюанс - ваш металошукач повинен бути надійно захищений від вологи або бути повністю водонепроникним.

Деякі з моїх кращих днів пошуку на пляжі були дощовими. У тому числі в один прекрасний день я повернувся додому з масивним браслетом вагою 57 грам з золота 585 проби. Раніше воно належало переможцю спортивного чемпіонату серед коледжів. В іншій дощовий день я знайшов 4 золотих кільця 750 проби і тонкий золотий браслет.

Так що раптовий дощ - відмінний помічник пляжного пошуковця. Мало того що він забезпечує хороші знахідки, то ще й пляж порожніє, і ніхто не заважає шукати.

Гері Драйтон

Читайте також: "Глибина пошуку металошукача - як її збільшити"

 

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (25.04.2017)
Переглядів: 342 | Теги: поиск с металлоискателем, пляжный коп, пошук скарбів, пошук з металошукачем, коп монет, пляжний коп, пляжний пошук, поиск кладов, пляжный поиск | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar