Вівторок, 16.04.2024, 13:53
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОРИСНІ ПОРАДИ

5 НАТЯКІВ НА МІСЦЕ, ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ЗОЛОТІ МОНЕТИ

Знахідка рідкісної золотої монети - мрія кожного як пошуковця початківця, так і досвідченого шукача скарбів. Звичайно, без удачі не обійтися, але є і деякі ознаки того, що золоту монета все ж таки буде знайдено.
Після опитування 23 пошуковців, які знаходили золоті монети було визначено 5 вірних ознак, що на копі може знайтися золота монета. Ось ці ознаки.

1. Ви знайшли срібні рублі дореволюційного періоду.

Особливу увагу приділіть 1820-м, 1840-м, 1870-м, 1890-м - в цей час поряд з царським дріб'язком карбувалися і золоті п'ятирублівки з червінцями. Є шанс там же, де й срібло, відкопати золото. Адже скарби або загублені гаманці саме з рублями, а не з копійками, швидше за все, належали досить заможним людям. І у них могло водитися не лише срібло, а й золото.

2. Ви знайшли старовинну «ювелірку».

З 23 опитаних пошуковців, які знаходили золоті монети, 16 повідомили, що поруч з монетами були виявлені старовинні дорогі ювелірні прикраси. Особливо вдалим пошук був на місцях старовинних садиб, на місцях, куди заможні виїжджали на пікніки, де проводилися звані прийоми на свіжому повітрі. Ясніше ясного, що заможні люди втрачали не тільки кільця і ​​інкрустовані брошки, а й гроші.

 

 

3. Ви знайшли масивний срібний або золотий хрест.

Є варіант, що ви натрапили на слід закопаної в 20-х роках церковної скарбниці. Священики в бігах частенько закопували її практично, де попало - куди встигали. Ще варіант - знахідка великих натільних хрестів з срібла і золота. Якщо господарі могли собі таке дозволити, у них явно все було в порядку з грошима, а значить, і з монетами з золота.

4. Ви знайшли місце проведення боїв громадянської війни.

Тут можуть попастися цікаві трофеї. Судячи з історичної обстановки, у «білих» гроші були, а «червоні» не нехтували грабунком, і теж запасалися золотими і срібними трофеями. Втім, іноді напевно бувало і навпаки. Має сенс пошукати монети на місці збройних зіткнень. Причому битви часів ВВВ золото навряд чи принесуть - і в СРСР, і в Третьому Рейху монети з дорогоцінних металів вже були не в ходу.

5. Ви знайшли царські медалі з срібла або ордени.

Медалі з дорогоцінного металу, найчастіше, у бідних не затримувалися. А якщо чоловік був багатий, він зберігав відзнаки. Тому на місці виявлення ордена, медалі шукайте монети. Є високий шанс зірвати джек-пот.

 

Читайте також: "Ще одна пошукова стратегія"

 

Категорія: КОРИСНІ ПОРАДИ | Додав: Admin (02.02.2017)
Переглядів: 3152 | Теги: 10 рублів, металошукач, кладопоиск, металлодетектор, коп монет, пошук скарбів, 10 рублей, поиск кладов, металлоискатель, кладопошук | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar