Четвер, 15.11.2018, 20:40
Головна » Статті » КЛАДОПОШУК » КОЛОНКА АВТОРА

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ВДАЛОСЯ! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ

 

Вітаю шановні друзі та колеги по хоббі!

Щось затяглося моє міжсезоння, якось зловив я себе на думці. І в тих словах є велика доля правди - майже два місяці не вдавалося виїхати на пошуки! То одне, то інше, та й погода не сприяла - дощ, спека... Тож літнє міжсезоння виявилося дійсно задовгим.

І ось нарешті виявилася нагода перервати його. І нагода неабияка - гостював я у рідних, а там колег довго вговорювати не потрібно - дзвінок, так, так... І ось, гарною компанією з чотирьох чоловік ми вже їдемо шукати не лише гарних знахідок, але й гарного активного відпочинку на природі!

Заздалегідь намітили два місця. Перевіривши перше, здавалося б перспективніше зрозуміли що ні, не таке воно зараз й перспективне - пшениця зібрана, але стерня в майже штик лопати зводила нанівець всі старання.

Вирішили перебратися на місце №2. І як виявилося не даремно. Одна за одною пішли знахідки. Порадувала створка енколпіона - я їх ще не знаходив, ні цілих, ні створок. Тож радості було ого-го! Що цікаво, знахідок вистачило всім, у кожного було щось цікаве - знак вермахта, скіфський наносник "грифон", у мене і ще в одного колеги створки енколпіонів...

Що ж - відкриття літньо-осіннього сезону 2017 року однозначно вдалося! 

Гарних Вам знахідок та всього найкращого!

З повагою - Admin

 

 

 

 

Читайте також: "ДВА ХРЕСТИКА! ПОШУКОВИЙ ЗВІТ"

 

Повернутися до - КЛАДОПОШУК

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: КОЛОНКА АВТОРА | Додав: Admin (01.08.2017)
Переглядів: 153 | Теги: металошукач, кладопоиск, коп монет, пошук скарбів, поиск кладов, пошуковий звіт, енколпіон, кладопошук, Энколпион | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar