Середа, 19.09.2018, 15:46
Головна » Статті » ІСТОРІЯ,ЛЕГЕНДИ » ЦІКАВЕ

ПОХОВАННЯ СКІФСЬКОЇ ЖІНКИ-ВОЇНА ЗНАЙДЕНО НА ЗАПОРІЖЖІ!

 

В Запорізькій області на Мамай-горі археологами було знайдено поховання справжньої скіфської амазонки. Примітно те, що могила залишилася нерозграбованою, що зустрічається досить рідко.

Біля лівої руки жінки-воїна дослідники знайшли накінечники стріл, а біля голови - дзеркало з бронзи. Така знахідка свідчить про те, що за життя ця жінка не була простою. Дивно те, що біля ніг амазонки стояв маленький глечик, в який тоді наливали аналог сучасних парфумів.

Понад дві тисячі років тому у жінок-скіф'янок була зброя і вони вміли нею користуватися. Крім того, вони відмінно їздили на конях і володіли мечем.

Розкопки на скіфському некрополі Мамай-гора проводилися археологічною експедицією Запорізького державного університету і знайдене тіло амазонки стало їх завершальним етапом.

Археолог Запорізького державного університету Світлана Андрух розповіла, що починаючи від Казахстану і до Дунаю, знайдений могильник найбільший у євразійському степовому поясі. Він представлений в основному рядовим населенням. Як і в кожному суспільстві можлива градація і на цьому могильнику є поховання заможних скіфів. Всього було досліджено 372 поховання.

 

Натисніть на зображення для збільшення

 

 

 

Читайте також: "УКРАЇНСЬКІ АРХЕОЛОГИ ЗНАЙШЛИ ДРЕВНЮ МОГИЛУ, В ЯКІЙ БУЛО ЗАЖИВО ПОХОВАНО ЗАКОХАНУ ПАРУ!"

 

Повернутися до - ІСТОРІЯ,ЛЕГЕНДИ

Повернутися до - ГОЛОВНОЇ

Перейти в ФОРУМ

Категорія: ЦІКАВЕ | Додав: Admin (23.08.2018)
Переглядів: 177 | Теги: жінка-воїн, скіфська жінка, скіфи, скіфіянка, археологія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar